Usługi gięcia blach CNC

Świadczymy usługi związane z gięciem blach stalowych i aluminiowych. To jeden z najpopularniejszych sposobów na obróbkę metali w tej formie. Proces ten nie jest skomplikowany, jednak wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Wyginanie blachy możliwe jest dzięki właściwościom tego materiału, a mówiąc konkretniej – jego elastyczności. Określony kształt uzyskuje się poprzez wywarcie nacisku na arkusz przy zastosowaniu siły mechanicznej. Efektem takiego działania są zmiany krzywizny produktu. W trakcie zaginania blachy nie dochodzi do pogorszenia parametrów wytrzymałościowych elementu, dzięki czemu metoda ta cieszy się dużą popularnością.

Gięcie blach na wymiar z zastosowaniem nowoczesnych maszyn

Gięcie elementów blaszanych wykonujemy na giętarce krawędziowej CNC marki SAFAN DARLEY E-Brake 100-3100. Jest to nowoczesna, serwo-elektryczna giętarka o możliwości sterowania sześcioma osiami. Długość gięcia najdłuższych elementów to 3100 mm z siłą nacisku 100 ton. Na giętarce mamy możliwość gięcia wyrobów również pod skosem. Ta zaawansowana maszyna pozwala nam na wyginanie blach aluminiowych i stalowych na rozmaite sposoby. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać elementy skomplikowane, o nietypowych kształtach. Kształtowane arkusze wykorzystywane są m.in. jako części maszyn. Gięcie metali jest też ważnym procesem dla budownictwa, robotyki i automatyki przemysłowej, a także przemysłu kolejowego, motoryzacyjnego czy lotniczego.

Szukasz firmy, która zajmuje się gięciem CNC lub zaginaniem blach na zamówienie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysokiej jakości efekty.

kontakt

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.
Odpowiemy na nią najszybciej jak to możliwe.

kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

*pola wymagane