Nowoczesny

proces produkcji

Najbardziej

wymagające projekty

Logo

o firmie

Jesteśmy w stanie zrealizować

nawet najbardziej wymagające projekty

Firma ITC METAL istnieje od 1989 roku. To nowoczesne i profesjonalne przedsiębiorstwo eksportowe branży metalowej. Specjalizujemy się w wyrobach z drutu rur i blach, które wykonujemy według życzeń naszych klientów. Posiadamy bogate doświadczenie w kooperacji międzynarodowej. Od lat współpracujemy z wieloma znanymi firmami z całej Europy. O jakości naszych usług świadczy fakt, iż jesteśmy głównym dostawcą i dystrybutorem najbardziej znanego szwedzkiego producenta wózków dziecięcych.

Zlecenia w naszej firmie realizujemy kompleksowo - poczynając od projektu, poprzez produkcję, aż po dostawę finalnego produktu do odbiorcy. Dysponujemy ponad 280 osobowym wykwalifikowanym i doświadczonym personelem oraz rozbudowanym parkiem maszynowym. Zasoby te są gwarancją terminowego i profesjonalnego wykonania każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia.

Dzięki krótkim terminom realizacji oraz wysokiej dokładności i powtarzalności wykonywanych serii, ugruntowaliśmy wśród naszych klientów pozycję rzetelnego i fachowego podwykonawcy. Jakość wykonania naszych wyrobów potwierdzona została certyfikatem ISO 9001.

Jesteśmy dumni, że nasza firma jest utożsamiana z wysoką jakością, solidnością i niezawodnością!

 • branża handlowa

  branża handlowa

 • branża samochodowa

  branża samochodowa

 • branża AGD

  branża AGD

 • branża logistyczna

  branża logistyczna

 • branża przemysłowa

  branża przemysłowa

Zlecenia w naszej firmie realizujemy kompleksowo

poczynając od projektu, poprzez produkcję, aż po dostawę finalnego produktu do odbiorcy. Dysponujemy ponad 280 osobowym wykwalifikowanym i doświadczonym personelem oraz rozbudowanym parkiem maszynowym. Zasoby te są gwarancją terminowego i profesjonalnego wykonania każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia.

Dzięki krótkim terminom realizacji oraz wysokiej dokładności i powtarzalności wykonywanych serii, ugruntowaliśmy wśród naszych klientów pozycję rzetelnego i fachowego podwykonawcy. Jakość wykonania naszych wyrobów potwierdzona została certyfikatem ISO 9001.

Logo

Jesteśmy dumni, że nasza firma jest utożsamiana

z wysoką jakością, solidnością i niezawodnością!

Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych usług w trakcie całego procesu realizacji zlecenia. Dlatego od początku działalności firma działa w/g ustalonych systemów zarządzania jakością.

W roku 2006 w miejsce własnego systemu, wdrożyliśmy i utrzymujemy System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Pozwala nam to na zwiększanie naszej efektywności i skuteczności poprzez nieustanne doskonalenie realizowanych w firmie procesów.

kontakt

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.
Odpowiemy na nią najszybciej jak to możliwe.

kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

*pola wymagane