Produkcja wyrobów z drutu

Wedle życzenia Klienta zapewniamy kompleksowe usługi montażowe: składanie, nitowanie i skręcanie. Organizujemy opakowania zbiorcze i jednostkowe, takie jak: woreczki i kartony. Zapewniamy również naklejki na produktach, a także ich składowanie we własnych magazynach.

Jedną z głównych naszych usług jest produkcja elementów z drutu. Możemy stworzyć z niego zarówno produkty codziennego użytku, jak i części maszyn. Z naszej oferty mogą korzystać firmy działające m.in. w branżach meblarskiej, motoryzacyjnej, technicznej, budowlanej czy też rolniczej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego do produkcji wyrobów z drutu możemy dostarczać wysokiej jakości elementy w pełni dopasowane do oczekiwań klienta.

Jeśli chcesz zamówić tego typu produkty — zapraszamy do kontaktu. Zajmiemy się kompleksową realizacją zlecenia — od wykonania projektu, przez formowanie pożądanych elementów po dostawę gotowych wyrobów z drutu nierdzewnego.

Wysokiej jakości wyroby z drutu od producenta ITC METAL

Wszystkie nasze produkty wyróżniają się trwałością oraz precyzją wykonania. Zaawansowane technologicznie maszyny umożliwiają wycinanie nawet skomplikowanych kształtów. Dbamy również o terminowość dostarczenia do naszych klientów wyrobów z drutu. Produkcją zajmują się doświadczeni specjaliści, którzy mieli już okazję realizować różnorodne zlecenia. Możesz powierzyć nam zarówno gięcie CNC drutu, jak i jego cięcie, spawanie, tłoczenie oraz zgrzewanie. Wybrana metoda zależy od tego, jaki efekt chce osiągnąć klient.

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu wysokiej jakości materiałów z drutu, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy szczegóły projektu, a następnie nasi eksperci zajmą się jego realizacją i przygotują potrzebne wyroby z drutu.

kontakt

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.
Odpowiemy na nią najszybciej jak to możliwe.

kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

*pola wymagane