oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Kliknij na stanowisko, aby zobaczyć szczegóły oferty.

Oferta pracy

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie kalkulacji wyrobów i komponentów metalowy

  • analiza technologiczna produkcji wyrobów

  • przygotowanie dokumentacji technologicznej

Nasze wymagania

Mile widziane - techniczne doświadczenie oraz znajomość rysunku technicznego oraz rysunku CAD

To oferujemy

  • pensja składająca się z części stałej i prowizyjnej – prowizja bez górnej granicy

  • praca w godzinach 8:00-16:00 na miejscu od poniedziałku do piątku

  • zatrudnienie na pełny etat

  • szkolenia techniczne i możliwość zdobywania nowych kwalifikacji

  • dodatkowe premie świąteczne oraz paczki świąteczne (również dla dzieci pracowników)

  • benefity w postaci: karta fitness, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka lekarska; finansowanie szkoleń, kolonie dla dzieci pracowników, program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane proszone sa o przesłanie CV na adres e-mail:

kontakt

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.
Odpowiemy na nią najszybciej jak to możliwe.

kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

*pola wymagane