Wyroby metalowe z blachy na zamówienie

Zajmujemy się spawaniem stali zwykłej i nierdzewnej. Spawamy metodami: półautomatyczną MIG (metal inert gas) i TIG (tungsten inert gas) w osłonie gazowej, pozwalającą uzyskać spoiny najwyższej jakości. Usługi spawalnicze są realizowane z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, zapewniającego precyzję i szybkość pracy. Nasze roboty są zaprogramowane przez specjalistów, co zapewnia doskonałą jakość każdej spoiny i pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Możemy przygotować różnorodne wyroby metalowe. Jako ceniony producent elementów z blachy dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów wykorzystujących je w różnych branżach — od meblarskiej, przez budowlaną po rolniczą. Wszystkie zlecenia realizujemy kompleksowo — po poznaniu potrzeb klienta wykonujemy projekt, a następnie tworzymy dane wyroby, używając w tym celu sprzętu z naszego nowoczesnego parku maszynowego.

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta wyrobów metalowych — zapraszamy do kontaktu. Możesz powierzyć nam cięcie i gięcie blach oraz ich spawanie i wykrawanie z nich określonych elementów.

Produkcja elementów z blachy w firmie ITC METAL

Oferujemy różnorodne wyroby z blachy nierdzewnej, które wyróżniają się nie tylko precyzją wykonania, lecz także trwałością. Dzięki temu tworzone z nich urządzenia oraz meble na długo mogą zachowywać swoją funkcjonalność i doskonały wygląd. Do cięcia i wykrawania blachy wykorzystujemy maszyny CNC stanowiące gwarancję dokładności i szybkości produkcji. Sprawia to również, że wykonanie wielu takich samych elementów nie jest dla nas problemem.

Klientom, którym szczególnie zależy na estetyce wyrobów z blachy, możemy zaproponować cięcie jej laserem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze — skontaktuj się z nami.

kontakt

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.
Odpowiemy na nią najszybciej jak to możliwe.

kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

*pola wymagane