Gięcie drutu

Gięcie drutu wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn sterowanych CNC. Dzięki temu proces gięcia przebiega szybko, precyzyjnie i zapewnia wysoką powtarzalność. Giętarki CNC umożliwiają gięcie drutu od Ø2 mm do Ø13 mm, zaś giętarki półautomatyczne do Ø12 mm. Pozwala nam to na realizację wielu różnych zleceń. Pracujemy na giętarkach CNC: „Robomac”, „Macsoft" oraz „Whitelegg". Rozbudowany park maszynowy sprawia, że realizując usługi gięcia drutu, możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze maszyny CNC do gięcia drutu pozwalają na tworzenie skomplikowanych form i wzorów z różnych elementów m.in. ze stali nierdzewnej oraz aluminium. Przekonaj się o tym, powierzając nam wykonanie usługi gięcia drutu!

Dlaczego warto współpracować z ITC METAL?

Wszystkie usługi gięcia drutu realizujemy kompleksowo — zajmujemy się nie tylko obróbką materiału, lecz także wcześniejszym przygotowaniem projektu, a później również dostarczeniem zamówionych elementów metalowych. Dzięki temu gotowe produkty mogą od razu trafić pod wskazany adres. Wybór naszych usług gięcia drutu to gwarancja precyzji i terminowości ich realizacji. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach ITC METAL i rozpocząć współpracę!

kontakt

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.
Odpowiemy na nią najszybciej jak to możliwe.

kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

*pola wymagane